Služby a tetování v Praze

Tetování: +420 776 564 776
Masáže: +420 773 025 588
CZ / ENG
Služby

Umělecké tetování

Budoucí majitel tetování s ním musí být ztotožněn a je potřeba pečlivě vybrat motiv tak, aby nelitoval později svého rozhodnutí.

Masáž baňkami (Baňkování) v Praze

Baňkování neboli masáž baňkami je vhodnou doplňkovou metodou klasických masáží. Známá svými léčivými účinky je již déle než pět tisíc let.

Klasická masáž v Praze

Klasická masáž patří mezi manuální relaxační techniky působící okamžitě a jednorázově nejen na tělesný, ale i duševní stav masírované osoby. Odstraňuje únavu, ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Masáž se provádí vydatnějšími a tvrdšími hmaty, které ve svalech uvolňují únavové látky (kyselinu mléčnou), dále uvolňuje kožní napětí, prokrvení kůže a svalů, v střebávání výronů a otoku a v neposlední řadě zlepšuje výživu tkání a odstraňuje bolest.

Breussova masáž v Praze

Breussova masáž (anebo masáž meziobratlových plotének)je metoda, která spočívá i intenzivním vtírání masážního oleje po celé délce páteře, a důraz je kladen na postižená místa.

Dornova metoda

Při aplikaci Dornovy metody oslovujeme celé svalové řetězce, ovlivňujeme vzájemnou polohu kostí v kloubech a jsme schopni korigovat vybočené obratle.