Umělecké tetování a tetování v Praze

Tetování: +420 776 564 776
Masáže: +420 773 025 588
CZ / ENG
Služby

Umělecké tetování

Tetování má po celém světě dlouhodobou tradici, slovo „tattoo“ pochází z tahitského slova „tatua“, které znamená „zanechat stopu, znamenat či připomenout si“. Dneska je tetování velice módní. Vždy pro svého majitele tetováž má nějaký význam a můžete s jeho pomocí především vyjádřit sílu své osobnosti. Odstranění tetovaní je velice komplikované, a proto budoucí majitel tetování s ním musí být ztotožněn a je potřeba pečlivě vybrat motiv tak, aby nelitoval později svého rozhodnutí.

Ja mám individuální přístup ke každému klientovi, můžete si přinést vlastní motiv, který můžeme zvětšit, zmenšit, upravit jinak, případně si můžete vybrat z katalogů z mnoha již hotových motivů, které bych také mohla upravit podle vašich přání. Anebo vytvořit pro vás něco úplně nového.

Tetování se provádí pomocí tetovací strojku s aplikace pigmentu schváleného atestem pro EU. Tetovaní probíhá pod přísnými hygienickými podmínkami. Jehly, rukavice jsou použity jednorázové, ostatní gripy a špičky se nejdříve dezinfikují v dezinfekčním roztoku.

Aplikace tetování probíhá nejdříve pečlivým výběrem motivu, poté se obkreslí na obtiskový papír kontury tetování. Obrázek obtiskneme na vyholenou a dezinfikovanou kůži a pokud zákazník souhlasí s umístěním, je možné začít tetování provádět. Nejprve se tetují obrysy, poté se vybarvuje a stínuje. Po ukončení tetováž vydezinfikuje a aplikuje ihned na čistou a suchou pokožku náplast na hojení.

Doba hojení je individuální, trvá asi týden. Po tuto dobu je nezbytné udržovat místo aplikace v čistotě, nevystavovat se slunečním či solárnímu záření, vyhýbat se saunám, bazénům.

Akce:

Nové černé tetování velikosti 20 × 20 cm (vlastní motiv nebo z našeho katalogu) - 6150 Kč

Nové barevné tetování velikosti 20 × 20 cm (vlastní motiv nebo z našeho katalogu) - 7990 Kč

Profesionálně focení tetování po zahojení - ZDARMA

Cena:

Vytvořeni nového motivu:

Nevratná záloha 1000 Kč

Konečná cena motivu závisí na složitosti a době výroby.

Černé tetování:

První hodina 1500 Kč

Druhá a další hodiny 1500 Kč

Barevné tetování:

První hodina 2000 Kč

Druhá a další hodiny 2000 Kč

Pokud je pro vaše tetování nutné objednat zvláštní odstíny, přidám jejich hodnotu k ceně.