Breussova masáž v Praze a tetování v Praze

Tetování: +420 776 564 776
Masáže: +420 773 025 588
CZ / ENG
Služby

Breussova masáž v Praze

Breussova masáž v Praze

Breussova masáž (anebo masáž meziobratlových plotének) je metoda, která spočívá i intenzivním vtírání masážního oleje po celé délce páteře, a důraz je kladen na postižená místa. Breussova masáž je jemná, energická a účinná metoda, kterou lze působit na nervový systém a pohybový aparát a to především páteř. Meziobratlové ploténky díky masážnímu třezalkovému oleji a obratle se pak lépe vyrovnají do správné polohy. Při kombinování s Dornovou metodou lze zcela lehce a bez rizik vyléčit mnohé problémy páteře, jako jsou bolesti meziobratlových plotének, nebo ústřel.

Problémy s páteří a se zády vznikají kvůli jednostrannou činností, nesprávným držením těla a vrozenými deformacemi. Lidská páteř má přirozeně dvojesovité zakřivení, jestliže je bederní, nebo hrudní část páteře nepřiměřeně prohnutá, vznikají nám problémy a bolest zad. Dnes lidé mají stále méně času na sportovní aktivitu a jejich tělo trpí, a v tomto případě je vhodné využít pravidelné Breussovy masáže.

Účinky Breussovy masáže

Masáž má kontraindikační podmínky. Upozornění: u citlivých lidí se světlou pletí může hypericin (jež třezalka obsahuje) vyvolat fotosenzibilitu po pobytu na slunci, jejímž projevem je svědění nebo skvrny na kůži. Proto se po masáži třezalkovým olejem 24 hodin nesluňte.

Cena:

30 min - 490 Kč

60 min - 990 Kč

Domácí návštěvy u klienta (Praha - Kolín a okolí) - Zdarma